Klientide tagasiside

Olete alati Naturee Ilustuudios oodatud – mõned meie kliendid on ka Teiega jaganud oma kogemust meie ilusalongis. Loe ka Facebookis
“Käisin teemantlihvimises ja ripsmete püsikoolutamises. Olen regulaarne kosmeetikukülastaja ja tõesti, Naturee ilustuudio on kindlasti üks mu parimaid kogemusi! Kosmeetik Kaia on väga meeldiv ning äärmiselt kompetentne oma töös. Sain väga palju uusi teadmisi oma nahahoolduseks ning lisaks meeldis mulle, et teadsin täpselt, mis etapis hooldus on ja miks see vajalik on. Ning püsikoolutamine on muidugi omaette klass! Kogu protseduur läks väga kiirelt, sest kõik oli nii huvitav ja aeg lendas. Tulemus oli loomulikult ahhetama panev. Mulle ei ole kunagi meeldinud ripsmepikendused, sest need on minu silmade jaoks liiga massiivsed ja ma eelistan loomulikumat tulemust. Püsikoolutamine koos värvimisega selle ka andis! Poleks iial uskunud,et mu ripsmetest saab sellise pikkuse välja võluda. Nii mugav ja ilus! Soovitan soojalt kõigile, kes tahavad proovida, sellest saab harjumus! 🙂 Broneerimine on väga mugav, klienditeenindus sõbralik ja kiire ning väga meeldis ka see, et enne salongikülastust sain meilile meeldetuletuse. Super! :)” Tuuli-Ann F.
Käisin kulmude microbladingus – superloomulik tulemus ning väga meeldiv ja professionaalne teenindus. Kindlasti külastan uuesti!” Liisa P.
“Käisin ripsmete püsikoolutamises ning ainult kiidusõnad! 🙂 Väga meeldiv ja tore kosmeetik oli, Alla tegi oma tööd väga professionaalselt! Broneerimine on samuti väga mugav, küsimustele vastatakse kiiresti. Olen väga rahul ning kindlasti külastan tulevikus uuesti! :)”Lisette R.
“Käisin CNC TEEMANTLIHVIMISE PROTSEDUURil ja olen väga rahul. Nahk on väga puhas ja nn hingab. Soovitan soojalt!” Heli P.
“Mõnus ja asjalik. Töö tehakse suure hoole ja armastusega.” Katrin R.