Koolitused

Naturee Beauty OÜ pakub individuaalseid püsimeigi baasõppe kursuseid ja püsimeigialaseid täiendkoolitusi juba tegutsevatele tehnikutele.

Miks eelistada individuaalset püsimeigi baas- ja täiendkoolitust?

  • Püsimeigimeistri baas- ja täiendkoolitusel Tartus osaleb vaid üks õpilane korraga – garanteerime koolitaja 100% tähelepanu õpilasele, et kindlustada õpilasele tugev püsimeigialane teoreetiliste ja praktiliste teadmiste omandamine.

Kindlustame koolitusel osalejale tugeva teoreetiliste ja praktiliste teadmiste pagasi.

Meie kursused on koostanud Kaia Kardmaa (Vanari), kes on osalenud arvukatel täienduskoolitustel nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste püsimeigimeistrite juures – igapäevane aastatepikkune töö klientidega on aidanud lihvida koolitaja püsimeigitööde tulemused suurepäraseks. Meie püsimeigikoolitused on välja töötatud andmaks õpilasele maksimaalselt edasi kõiki koolitaja teoreetilisi ja praktilisi oskusi – et omandada praktilised oskused parima tulemuse saavutamiseks iga individuaalõppe läbinud õpilase jaoks.

Õpingud toimuvad kaasaegsetes tingimustes, koolitaja poolt on kõik koolitusel vajaminevaid tarvikuid ja soovi korral on võimalik soetada püsimeigi teostamiseks vajamineva aparatuuri ja tarvikutega stardikomplekti.