OLAPLEX Tartus

OLAPLEX JUUKSERAVI ja HOOLDUS KAHJUSTUNUD JUUSTELE TARTUS Naturee Ilustuudios

olaplex ravihooldus juustele tartus

Otsid Tartus tõhusat juukseravi teenust, et taastada keemiliselt töödeldud juuste elujõuline ja terve välimus? Soovid siidiselt siledaid juukseid, mis ei oleks kahused? Olaplex ravihooldus on just see, mida soovitame kliendile kõikide juukse värvimise, blondeerimise või töötlemisega seotud teenuste korral.

olaplex tartusIGA VÄRVIMINE, MIS IGANES TÜÜPI VÄRVIGA, MIS IGANES KEERUKUSASTMEGA…. ILMA JUUSTE KAHJUSTUSTETA

OLAPLEX on 3-astmeline juuste hooldusrituaal, mis kaitseb juukseid keemilise töötluse ajal, hooldab koheselt juukseid peale töötlust, samuti säilitab saavutatud tulemust kodus. Olaplex ravihoolduse tulemus kestab mitmeid kuid, juuksuri poolt soovitatud koduhooldustoodete kasutamisel on võimalik tulemust hoida maksimaalselt kaua.

Mida OLAPLEX annab?

olaplex tartus naturee ilustuudios enne ja pärast

Kasutades OLAPLEX`i kõikides keemilistes protseduurides (isegi kui see on ainult juurte värvimine), aitab see kaitsta Su juukseid nii, et väärtuslik keratiin ei saaks Su juustest kaduda. Juustel on pikem eluiga ning nad ei katke. Saab läbi viia ka kõige keerulisemaid värvimuutusi juuste kvaliteedilt kompromisse tegemata.

olaplexravihooldus tartusOlaplex aitab oluliselt parandada juukse struktuuri, muutes need tervemaks, tugevamaks ja elujõulisemaks, et värvimisteenus annaks parema ja tervema tulemuse.

Lisades unikaalset Olaplexi värvi-, blondeerimispulbri või keemilise sirgenduse segu hulka, saab ennetada võimalikke kahjusid juba enne nende teket.

Olaplex tugevdab juukse struktuuri ja takistab keemilise töötluse tagajärjel tekkivaid kahjusid juuksele, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks.

OLAPLEX HOOLDUSTE VÕIMALUSED

OLAPLEX värvi- või muu juuksehooldusteenuse lisana

Väga hea omadus uue teenuse puhul on see, et Olaplex hooldusteenust on võimalik teha kohe koos värvimisega või mõne muu juuksuriteenusega, mis aitab kokku hoida kliendi hinnatud aega.

Olaplex ravihooldus kahjustunud juustele

Olaplex ravihooldus juustele eraldi hoolitsusena, millele kulub aega ca 1 tund. Olaplex tugevdab juukse struktuuri ja parandab keemilise töötluse tagajärjel juustele tekkinud kahjusid, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks.

Kodune juuste ravikuur Olaplexiga

Kodune järelhooldusOlaplex nr. 3 Hair perfector on kliendile kodus kasutamiseks mõeldud järelhooldus, mis pehmendab ja tugevdab juukseid, muutes need paindlikumaks ja lisades imelise läike.

 

OLAPLEX RAVIHOOLDUSED JUUSTELE
OLAPLEX ravihooldus lühikestele juustele

40€

OLAPLEX ravihooldus poolpikkadele juustele

50€

OLAPLEX ravihooldus pikkadele / paksudele juustele

60€

OLAPLEX ravihooldus värviteenuse / keratiinhoolduse juurde (lühikesed juuksed)

20€

OLAPLEX ravihooldus värviteenuse / keratiinhoolduse juurde (poolpikad juuksed)

28€

OLAPLEX ravihooldus värviteenuse / keratiinhoolduse juurde (pikad / paksud juuksed)

35€

Olaplex No.3 Hair Perfector Ideaalsete juuste ravikreem koduseks kasutamiseks

40€

Olaplex No.3 Hair Perfector

Ideaalsete juuste eliksiir loodi klientide palvel, kes soovisid pikendada salongis saadud efekti kodustes tingimustes. Isegi tugevdatud ja taastatud ühendid juuksestruktuuris lagunevad ajaga igapäevastest termilistest, mehhaanilistest või keemilistest mõjudest. Olaplex No.3 toetab juuste tervist ja säilitab nende jõu, pehmuse ja läike järgmise visiidini salongi.

olapleks1 bond multiplier olaplex no 2 bond perfector olaplex3 hair perfector