Näohooldused Tartus

näohooldusedNaturee Ilustuudios Tartus leidub kosmeetiku näohooldusi igale iluhuvilisele – pakume klassikalisi näohooldusi, mis niisutavad ja lõõgastavad, intensiivsemate aktiivainetega küpsele nahale mõeldud iluhoolitsusi kui ka noorukitele ja ebapuhtustega nahale mehaanilise puhastusega näohooldusi.

Tutvuda tasub lisaks klassikalistele näohooldustele ka aparaatse CNC teemantlihvimise näohooldusega kui  happekoorimistega.


SOOVITAME!

Sügavpuhastav näohooldus teemantlihvimise, mehaanilise puhastuse ja lõõgastava massaažiga

Kõige vähem nahka traumeeriv mehaanilise puhastusega siluv näohooldus laiapoorilisele ebapuhtale nahale

Soovitame seda sügavpuhastavat ja -niisutavat ning naha struktuuri siluvat näohooldust igale vanusele, nii noorematele kui ka juba küspemas eas ebapuhtuste ja laienenud pooridega ebaühtlase nahastruktuuriga käes vaevlevatele klientidele. Tegemist on luksusliku ja ülitõhusa näopuhastuse protseduuriga, mille käigus kasutatakse Saksa CNC profikosmeetikat.

CNC Cosmetic on üks suuremaid kosmeetikatootjaid Saksamaal. Nagu ütleb ka ettevõtte tunnuslause „Creative Natural Cosmetic“ (loominguline naturaalne kosmeetika), kasutatakse toodetes üksnes hoolikalt valitud looduslikke ja kõrgtehnoloogilisi tooraineid. Ükski CNC toode ei sisalda sünteetilisi aineid, säilitusaineid ega tehislikke lõhnaaineid, olles üdini hea Sinu kehale ja meelele.

Hoolduse käigus puhastatakse näonahk meigist ja naha ainevahetusjääkidest mahedalõhnalise puhastusvahuga, sellele järgneb õrn naha ainevahetust stimuleeriv ja tasakaalustav ensüümkoorimine pintslitega massaažiga. Naha pehmendamiseks enne pooride puhastust kantakse peale nahka pehmendav ja naha uuenemist toetav mask, selle järel vabastatakse nahk elututest naharakkudest teemantlihvimise abil. Tänu teemantlihvimisele eemaldatakse nahalt elutu sarvkiht, misjärel on pooride mehaaniline puhastus kordades vähem traumeeriv kui klassikalise mehaanilise puhastuse korral. Pärast teemantlihvi teostatakse pooride mehaaniline puhastus, seejärel keskendutakse naha rahustamisele ja lõõgastamisele sügavniisutava hüaluroonhappega massaaži ja maskiga. Hoolitsuse lõpetab päikesekaitsega päeva- ja silmakreem.

Mitmekülgse siluva, puhastava ja lõõgastava hoolitsuse lõpuks on kliendi meeled puhanud ning sügavpuhastatud näonahk on saanud uue ja kergema hingamise. Hoolitsuse järgselt on ühe nädala jooksul vajalik nahka kaitsta päikesekaitsekreemiga.

Hooldusel kasutatavad tooted: CNC

Varu aega 90 min   45 EUR

 

KLASSIKALISED NÄO- ja KEHAHOOLDUSED

Kosmeetik

Näohooldus mehaanilise puhastusega

Sügavpuhastav näohooldus, mis aitab puhastada ja hooldada probleemset ja ebapuhtustega nahka, vähendada liigset rasueritust ning matistada jumet.

Mehaanilise puhastusega näohooldus on parim, kui nahal esineb ebapuhtusi – ummistunud poore, komedoone ja miiliumeid. Hoolitsus puhastab naha ummistunud komedoonidest, mustusest, ning rasust; aitab ahendada poore ja normaliseerida liigset rasueritust, et näonahk läigiks vähem ja jume oleks klaarim. Näohooldus aitab ativeerida naha vereringet ja toitainetega varustatust, mille tulemusena nahk taastub kiiremini ja põletikukolded taanduvad.

Peale protseduuri jääb nahk puhas, rahustatud, toidetud ja niisutatud. Veidi ebameeldiva mehaanilisele puhastusele järgnev rahustav mask ja tasakaalustav seerum, mis aitavad leevendada punetust ja nahaärritust.

Hooldusel kasutatavad tooted: CNC

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, koorimine, pehmendav poore avav mask , mehaaniline pooride puhastus, niisutav ja tasakaalustav mask, rahustav seerum, silma- ja päevakreem)

30€

kuni 60 min

Näohooldus mehaanilise puhastuse ja massaažiga

Sügavpuhastav näohooldus, mis aitab puhastada ja hooldada probleemset ja ebapuhtustega nahka, vähendada liigset rasueritust ning matistada jumet, massaaž aitab lõõgastada ja rahustada ärritunud nahka.

Hoolduse käigus puhastatakse nahk sügavuti sinna kogunenud mustusest ja jääkainetest, naha sügavpuhastamisele järgneb lõõgastav ja rahustav massaaž. Massaaži näole, kaelale ja dekolteele tehakse mehaanilise puhastuse korral vaid juhul, kui ummistunud poore ei ole palju ja nahka puhastuse käigus liialt ei traumeerita.

Näohooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, koorimist, mehaanilist puhastust, lõõgastavat massaaži, rahustavat ja niisutavat maski, tasakaalustavat seerumit, silma- ja päevakreemi.

Hooldusel kasutatavad tooted: CNC

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask, mehaaniline pooride puhastus, massaaž, niisutav ja tasakaalustav mask, rahustav seerum, silma- ja päevakreem)

35€

kuni 75 min

Klassikaline niisutav ja lõõgastav näohooldus

Lõõgastava massaažiga niisutav näohooldus pakub kosutust  ning taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha toitainetega ning hapnikuga varustamist. Niisutav ja lõõgastav hooldus sisaldab näo puhastust ja toniseerimist, tõelist naudingut pakub massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kannab kosmeetik nahale vitamiiniseerumi ning sobiliku näo- ja silmaümbruskreemi.

Hooldusel kasutatavad tooted: CNC

(näole, kaelale ja dekolteele: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, massaaž, mask, seerum, silma- ja päevakreem)

30€

kuni 60 min

Seljahooldus pooride puhastusega(probleemsele seljale, pinnapuhastus, ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask, mehaaniline pooride puhastamine, rahustav mask, niisutav kreem)

35€

kuni 75 min

Näohoolduse käigus lisahoolitsusena teemantlihvimine/ mikrolihvimine

10€

kuni 10 min

Näohoolduse käigus lisahoolitsusena mehaaniline pooride puhastus

10€

kuni 10 min