Lash Lift ripsmete keemiline koolutamine ja lamineerimine Tartus

UUDIS! Ripsmete keemiline koolutamine Lash Lift Tartus, mis ei kahjusta oma ripsmeid ega keera neid “üle” ega “rulli”?  Pakume Naturee Ilustuudios ülimugava tehnoloogiaga 6-8 nädalat püsivat ripsmete keemilist koolutamist Lash Lift.

LashliftMiks eelistada Lash Lift ripsmete keemilist koolutamist ja kuidas see erineb teistest ripsmete koolutamise võimalustest?

Lash Lifti korral koolutatakse ripsmed spetsiaalsete silikoonpatjade abil, mis ei kooluta ripsmeid üle ega jätta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja fikseeritakse iga viimnegi ripsmekarv sellele, kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed kreemid, mis fikseerivad ripsme soovitud asendisse. Ripsmete keemiline koolitamise käigus püsivärvitakse ka ripsmed soovitud värvitooni.

Kui kaua võtab Lash Lift protseduur aega?

Lash lift protseduurile kulub ca 40-60 minutit, koos samaaegse kulmude keemilise värvimise, korrigeerimise ja kujundamisega palume varuda aega kuni 90 min.

Kui kaua püsivad ripsmed pärast Lash Lift’i koolutatud?

Lash lift protseduuri järel püsivad ripsmed kaunilt koolutatuna 6-8 nädalat.

Kas Lash Lift protseduur on valulik või ebamugav?

Ei, tegemist on täiesti valutu protseduuriga, mis ei tekita ebamugavusi. Kogu protseduuri aja on klient suletud silmadega, mistõttu esineb sageli ka protseduuri ajal uinumist.

Kas Lash Lift protseduuri järgselt vajavad rispmed erihooldust?

Lash Lift’i korral on teenusega, mis ei vaja kodust hooldust. Vahetult pärast protseduuri tuleb 25 h vältida silmade kokkupudet veega (hoia ripsmed kuivad) ning kuni 48 tundi väldi kuuma keskkonda (sauna, otse föönist kuum õhk ripsmetele jms).

Kas ripsmeseerumeid ja ripsmetuśśe võib pärast Lash Lift’i kasutada?

24 tunni möödumisel võib kasutada oma ripsmetel nii ripsmeseerumeid kui ka -tuśśi.

Kas Lash Lift kahjustab kuidagi minu ripsmeid?

Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata, hoolitsuse viimases etapis toidetakse ripsmeid spetsiaalse kreemiga, mis turgutab koolutamise käigus töödeldud ripsmeid. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt vms.

Soovitame  Lash Lift’i  teenust koos ripsmete lamineerimisega. Ripsmete lamineerimisel kantakse Lash Lift’i protseduuri lõpus karvakestele spetsiaalset seerumit, et lisada ripsmetele vitamiine, proteiine ning muuta need tumedaks ja läikivaks. Lamineerimise tulemusel on ripsmed lisaks kaunilt koolutatud tulemusele ka oluliselt täidlasemad ja paistavad tumedamad.

lashlift ripsmete keemiline koolutamine ja kulmude vahatamine Naturee Ilustuudios

Lash Lift rispmete koolutamien ja kulmude püsivärvimine ja vahatamine