Brasiilia bikiini depilatsioon Tartus

brasiilia bikiini depilatsioon ehk brasiilia vahatamine Tartu kesklinnas Naturee IlustuudiosBrasiilia bikiini depilatsioon ehk brasiilia vahatamine on kahtlemata üks intiimsemaid protseduure meie Tartu ilusalongis. Brasiilia depilatsiooni korral eemaldatakse reeglina bikiinipiirkonnast kõik karvad.

Depilatsiooni tulles võiksid karvad olla 5-6 mm pikkused, viimasest raseerimisest peaks olema möödunud ligikaudu 2 nädalat (soovituslikult). Selleks, et protseduur mööduks võimalikult kiiresti ja mugavalt tasub brasiilia depilatsiooni tulla pigem veidi pikemate kui lühemate karvadega, sest vajadusel piirab kosmeetik karvakesi lühemaks.

Esmakordselt brasiilia bikiini depilatsiooni tulles varu aega ca 1h, kuid iga järgneva korraga vahatamise aeg lüheneb. Korduva brasiilia vahatamise korral tuleks arvestada ca 20-40 minutiga. Protseduuri soovitame korrata ca 3-4 nädala järgselt. Parim aeg brasiilia vahatamiseks on pärast menstruatsiooni – siis on nahk enamasti kõige vähem tundlik.

Brasiilia bikiini depilatsioonist täpsemalt

Brasiilia bikiini depilatsioonil kasutame GiGi kõvavaha – enne vahatamist puhastatakse nahk spetsiaaalse õliga ning kantakse nahale talk, mis kindlustab selle, et vaha kinnitub vaid karvakeste, mitte naha külge. Kõvavaha sulamistemperatuur on üsna madal ja see tahkub nahale kandes kiiresti, nii ei teki GiGi kõvavahaga kunagi liigset kuumatunnet ja nahaärritus on tänu vaid karvadega haakumisele minimaalne (nahka kaitseb vaha eest nahale kantud talgipulber).

Vaha nahalt eemaldamisel ei kasutata depilatsioonipabereid, vaid vaha tõmmatakse ära siis kui vahariba on tahkunud – sellest ka nimetus “kõvavaha”. Vahatamise lõpetuseks rahustatakse nahk spetsiaalse niisutava kreemiga.

Brasiilia bikiinipiirkonna vahatamise meelespea

Ole puhas! Soovi korral saad enne protseduuri end ka salongis kohapeal niiskete salvrättidega värskendada!

Menstruatsiooni ajal võib bikiinipiirkonda vahatada, kuid kasuta tampooni! Arvestada tasub vaid sellega, et menstruatsiooni ajal võib intiimpiirkond olla tundlikum kui tavaliselt.

Kui võimalik, ära kanna depilatsiooni tulles sünteetilisest materjalist stringe või pitsilisi püksikuid, kuna need võivad traumeeritud nahka ärritada.

Kodune brasiilia vahatamise järgne bikiinipiirkonna hooldus

Sissekasvanud karvakeste vältimiseks soovitame bikiinipiirkonda regulaarselt koorida – vähemalt 1-2 korda nädalas, eriti pöörata sellele tähelepanu vahetult pärast vahatamist perioodile, mil karvakesed uuesti kasvama hakkavad, et muuta karval nahapinnale jõudmine lihtsamaks. Kindlasti niisuta nahka iga päev, et nahk püsiks elastne.

Ära raseeri kodus žiletiga brasiilia vahatamise vahepeal, kuna karvad kasvavad taas tugevamaks ja tumedamaks.

Kui karvanääpsu on tekkinud põletik (punetav, valulik sõlm), ära puutu seda mustade kätega ega traumeeri seda. Kasuta spetsiaalseid vahendeid, nt põletikuvastaseid ja kuivatavaid tooteid (küsi lisa oma kosmeetikult).

Ürita vältida liibuvaid pükse, solaariumit, kokkupuudet päikesega, saunaskäimist ja higistamist vähemalt 24 tundi pärast vahatamist.

gigi-logo2Brasiilia bikiini vahatamise hinnad