Depilatsioon Tartus

depilatsioonSile ja tüütute karvakesteta nahk teeb iga naise kaunimaks. Pärast depilatsiooni tunneb naine end hoolitsetult ja enesekindlalt. Depilatsioon on iseenesest lihtne karvade eemaldamise protseduur, kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid. Karvu võib eemaldada igalt kehapiirkonnalt – kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt või bikiinipiirkonnast. Sõltuvalt kehapiirkonnast kasutame erinevaid vahasid, mis arvestavad erinevate nahapiirkondade tundlikkust.

Depilatsiooni eelistatakse raseerimisele eelkõige püsiva tulemuse tõttu – kui raseerides püsib nahk sile vaid paar päeva, siis depilatsiooniga saavutatud karvavaba tulemus püsib keskmiselt kuni 3 nädalat (bikiinipiirkonnas 2-3, jalgadel isegi 3-4 nädalat). Regulaarselt depileerides muutuvad kasvavad karvakesed nõrgemaks ja nende kasv aeglustub.

DEPILATSIOON

Kosmeetik

3in1: Brasiilia + sääred + kaenlaalused 40€
al. 1. maist
50€
3in1: Brasiilia + terved jalad+ kaenlaalused 60€
Brasiilia bikiini naistele (esmane) 35€
Brasiilia bikiini naistele (püsikliendile) 25€
al. 1. maist
30€
Bikiin 15€
al. 1. maist
20€
Terved jalad 25€
al. 1. maist
30€
Sääred 15€
al. 1. maist
20€
Reied 15€
al. 1. maist
20€
Käed (küünarnukini) 15€
Terved käed 20€
Kõht 10€
al. 1. maist
15€
Selg 20€
al. 1. maist
25€
Kaenlaalused 9€
al. 1. maist
10€
Lõug 5€
al. 1. maist
10€
Ülahuul 5€

Brasiilia bikiini vahatamine

Brasiilia bikiini depilatsioonil kasutame GiGi kõvavaha – enne vahatamist puhastatakse nahk spetsiaaalse õliga ning kantakse nahale talk, mis kindlustab selle, et vaha kinnitub vaid karvakeste, mitte naha külge. Kõvavaha sulamistemperatuur on üsna madal ja see tahkub nahale kandes kiiresti, nii ei teki GiGi kõvavahaga kunagi liigset kuumatunnet ja nahaärritus ja depilatsioonijärgne punetus on tänu vaid karvadega haakumisele minimaalne.

Vaha nahalt eemaldamisel ei kasutata depilatsioonipabereid, vaid vaha tõmmatakse ära siis kui vahariba on tahkunud – sellest ka nimetus “kõvavaha”. Vahatamise lõpetuseks rahustatakse nahk spetsiaalse niisutava kreemiga.

SUHKRUDEPILATSIOON KÄSITEHNIKAS (PANDHY’s)

Kosmeetik

Brasiilia bikiini naistele (esmane)

40€

Brasiilia bikiini naistele (püsikliendile)

30€

al. 1. maist

35€

Bikiini

25€

Kaenlaalused

10€

al. 1. maist

12€

Lõug

5€

al. 1. maist

10€

Ülahuul

5€

Kasutame Pandhy‘s, GiGi & Depileve profisarjade tooteid.