Teemantlihvimine Tartus

Naturee ilustuudios Tartus on teemantlihvimine üks ilusalongi klientide poolt eelistatumaid iluprotseduure – eelkõige sest teemantlihvimine on täiesti valutu, kohese tulemusega, lihtne ent tõesti tõhus protseduur, mis juba esimesel korral tajutavalt muudab naha pehmemaks, siledamaks ja säravamaks. Kasutame teemantlihvi ka paljude klassikaliste näohoolduste juures, sest see aitab oluliselt tõsta kosmeetiliste näohooldustoodete imendumist ja efektiivsust.


CNC mikrodermabrasioon ehk teemantlihvimine

teemantlihvimise protseduur on valutu naturee ilustuudios TartusMikrodermabrasioon (mikrolihvimine) ehk näonaha koorimine on pehme ja valutu viis vabaneda „surnud“ naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni.

Teiste sõnadega on mikrodermabrasioon täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur.

Teemantlihvimine silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni, ja peamine – stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale seega uue eluimpulsi. Te aitate nahal uueneda, tema aga „tänab“ Teid oma ilu ja värske väljanägemisega.

Üks protseduur – ja ümbritsevad märkavad Teie kaunist jumet ja siledat nahka. Ja 4-6 protseduurist koosneva kuuri lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest.

Pikaajalisem teemantlihvimise kuur aitab vabaneda traumade ja operatsioonide tekitatud armidest, vähendada aknearme ja pigmendilaike. Mikrodermabrasioon on õrn ja delikaatne, kuid samas efektiivne vahend korrigeerimaks rasedus- ja venitusarme ning vähendamaks keloidseid ja põletusarme.

Protseduuri näidustused:

  • armid, venitusarmid
  • epidermise pealmiste kihtide paksendid
  • tuhm, väsinud nahk
  • ummistunud poorid
  • pigmnendilaigud
  • naha vananemistunnused, peened kortsud
  • akne ja aknejärgne seisund (k.a aknearmid)
  • parema tulemuse saavutamiseks IPL, laser või ilusüstide eel
  • püsimeigi tegemise eel

cnc teemantlihvimine Tartu ilusalongis naturee IlustuudiosTeemantlihvimine on täiesti valutu ja ohutu protseduur. Pärast hoolitsust võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde. Kasutage tingimata päikesekaitsekreeme, et vältida pigmendilaikude teket! Mehaanilise koorimise puhul tuleb loobuda alkoholi baasil valmistatud nahahooldustoodetest ja kuuks-paariks unustada solaariumide külastamine.

Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall, kuigi vastavalt ravinäidustustele võib see olla 1-6 nädalat.

 

APARAADIHOOLDUSED NÄOLE JA KEHALE

Kosmeetik

Sügavpuhastav ja siluv näohooldus teemantlihvimise, mehaanilise puhastuse ja lõõgastava massaažiga(näole, kaelale ja dekolteele: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask, teemantlihvimine, mehaaniline pooride puhastus, massaaž, niisutav ja tasakaalustav mask, rahustav seerum, silma- ja päevakreem)

45€

kuni 75 min

Teemantlihvimine (nägu + kael) maskiga(näole ja kaelale: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, teemantlihvimine, sügavniisutav mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

35€

kuni 60 min

Teemantlihvimine (nägu + kael) massaaži ja maskiga(näole ja kaelale: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, teemantlihvimine, massaaž, mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

40€

kuni 75 min

Teemantlihvimine (nägu + kael + dekoltee) maskiga (näole, kaelale ja dekolteele: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, teemantlihvimine, mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

40€

kuni 75 min

Teemantlihvimine (nägu + kael + dekoltee) massaaži ja maskiga(näole, kaelale ja dekolteele: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, teemantlihvimine, massaaž, mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

45€

kuni 75 min

Teemantlihvimine kehale (üks piirkond)Kõht – pinnapuhastus, teemantlihvimine, kreemReied – pinnapuhastus, teemantlihvimine, kreem

Käed – pinnapuhastus, teemantlihvimine, kreem

Selg – pinnapuhastus, teemantlihvimine, kreem

35€

kuni 60 min

Microneedling kehale (üks piirkond)Kõht – pinnapuhastus, microneedling, kreemReied – pinnapuhastus, microneedling, kreem

Käed – pinnapuhastus, microneedling, kreem

Selg – pinnapuhastus, microneedling, kreem

60€

kuni 60 min

Microneedling M.E.S.O happehooldus C-Vitamiiniga(näole ja kaelale: pinnapuhastus, kerge eelhappekoorimine, nahauuendus C-vitamiini ja hoolduse eesmärgiga sobiva happega , microneedling, M.E.S.O pinguldav ja nahka intensiivselt hooldav happeseerum, rahustav mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

80€

kuni 75 min

Näohoolduse käigus lisahoolitsusena teemantlihvimine/ mikrolihvimine

10€

kuni 10 min

Hoolduse käigus lisahoolitsusena mehaaniline pooride puhastus

10€

kuni 10 min

 

SOOVITAME!

Sügavpuhastav näohooldus teemantlihvimise, mehaanilise puhastuse ja lõõgastava massaažiga

Kõige vähem nahka traumeeriv mehaanilise puhastusega siluv näohooldus laiapoorilisele ebapuhtale nahale

Soovitame seda sügavpuhastavat ja -niisutavat ning naha struktuuri siluvat näohooldust igale vanusele, nii noorematele kui ka juba küpsemas eas ebapuhtuste ja laienenud pooridega ebaühtlase nahastruktuuriga käes vaevlevatele klientidele. Tegemist on luksusliku ja ülitõhusa näopuhastuse protseduuriga, mille käigus kasutatakse Saksa CNC profikosmeetikat.

Hoolduse käigus puhastatakse näonahk meigist ja naha ainevahetusjääkidest mahedalõhnalise puhastusvahuga, sellele järgneb õrn naha ainevahetust stimuleeriv ja tasakaalustav ensüümkoorimine pintslitega massaažiga. Naha pehmendamiseks enne pooride puhastust kantakse peale nahka pehmendav ja naha uuenemist toetav mask, selle järel vabastatakse nahk elututest naharakkudest teemantlihvimise abil.

Tänu teemantlihvimisele eemaldatakse nahalt elutu sarvkiht, misjärel on pooride mehaaniline puhastus kordades vähem traumeeriv kui klassikalise mehaanilise puhastuse korral. Pärast teemantlihvi teostatakse pooride mehaaniline puhastus, seejärel keskendutakse naha rahustamisele ja lõõgastamisele sügavniisutava hüaluroonhappega massaaži ja maskiga. Hoolitsuse lõpetab päikesekaitsega päeva- ja silmakreem.

Mitmekülgse siluva, puhastava ja lõõgastava hoolitsuse lõpuks on kliendi meeled puhanud ning sügavpuhastatud näonahk on saanud uue ja kergema hingamise. Hoolitsuse järgselt on ühe nädala jooksul vajalik nahka kaitsta päikesekaitsekreemiga.

Hooldusel kasutatavad tooted: CNC

Varu aega kuni 75 min   45 EUR

cnc skincare tootedCNC Cosmetic on üks suuremaid kosmeetikatootjaid Saksamaal. Nagu ütleb ka ettevõtte tunnuslause „Creative Natural Cosmetic“ (loominguline naturaalne kosmeetika), kasutatakse toodetes üksnes hoolikalt valitud looduslikke ja kõrgtehnoloogilisi tooraineid. Ükski CNC toode ei sisalda sünteetilisi aineid, säilitusaineid ega tehislikke lõhnaaineid, olles üdini hea Sinu kehale ja meelele.